TDM Tarasy drewniane

Firma TDM Tarasy Drewniane przygotowała dla swoich klientów znakomitą ofertę na zakup oraz montaż tarasów i elewacji wykonanych z drewna. Podczas produkcji i montażu stosowane są najwyższej jakości produkty, które zapewniają długoletnie satysfakcjonujące użytkowanie oraz znakomity wygląd gotowej powierzchni.

Do wyboru przygotowano 3 rodzaje materiałów:

· kompozyt WPC,

· modrzew syberyjski,

· drewno egzotyczne.

Każdy z nich jest trwały, jednak będą się one inaczej prezentować po położeniu. Po przygotowaniu wstępnej wyceny klientom pokazywane są wszystkie dostępne rozwiązania, od desek, przez sposoby ich łączenia, po dodatkowe oświetlenie. Można również odwiedzić salon sprzedaży pod Poznaniem i w nim obejrzeć proponowany przez TDM asortyment. Dopiero po dokonaniu pomiarów i ostatecznej decyzji co do ostatecznego wyglądu tarasu, zawarta zostaje umowa. Firma dotrzymuje zawsze zawartych w niej warunków oraz terminu realizacji.

Z usług TDM korzystają osoby prywatne, a także firmy i instytucje. Przyjmuje ona zamówienia z terenu całej Polski oraz z Niemiec. Wieloletnie doświadczenie w pracy na oferowanych materiałach drzewnych sprawia, że zatrudnieni fachowcy bardzo dobrze się na nich znają. Chętnie udzielają klientom wyczerpujących porad i przedstawią zalety i wady każdej z dostępnych opcji. Zaproponują również dobre produkty do impregnacji w postaci olejów do drewna, które pozwalają utrzymać je w znakomitym stanie przez długie lata.

Po więcej informacji można sięgnąć na stronę internetową http://tdmtarasy.pl/.


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna
Żwirowa 11
66-330 Pszczew
tel. 600 802 002

Kategorie